پیش بینی قیمت آهن و قیمت میلگرد در سال ۱۴۰۱

همچنین برای تشخیص بهتر و سریعتر تیپ میلگرد در کارگاه ساختمانی هنگام تولید میلگرد در کارخانه فولاد، نوع آج را متفاوت در نظر میگیرند که به سرعت قابل شناسایی باشند. در غیر این صورت، از کارشناسان ما بخواهید تا هر روز از طریق واتس اپ لیست قیمت های روزانه را برایتان ارسال کنند.

به همین دلیل لازم است پیش از خرید میلگرد با اصطلاحات مربوط به این محصول آشنا شوید در ادامه شما را با برخی از مهمترین اصطلاحات میلگرد آشنا خواهیم کرد. میلگرد زاگرس یکی از انواع برندهای تولیدکننده میلگرد در غرب کشور است که با نام کامل صبا فولاد زاگرس نیز شناخته میشود. در بین تنوع سایزی بالایی که وجود دارد، میلگرد ۱۶ و ۱۴ زاگرس نسبتا از تقاضای بالاتری در بین خریداران برخوردار است.

علاوه بر این به منظور محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد در بازار آزاد، کافی است به فرمول نرخ میلگرد در بورس کالا مراجعه نمایید و سپس مارجین سود بازار آزاد را به آن بیافزایید. در زمان خرید با توجه به تأثیر مستقیم و حساس نوع محصول فولادی در مقاومت ساختمان باید تجربه کافی داشته باشید در غیر این صورت حتماً از مهندسین متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

پخش ویدئو در مرورگر شما پشتیبانی نمی شود. اگرچه شاید فاصله افزایش قیمت دلار و قیمت میلگرد بسیار زیاد باشد و شما متوجه این اتفاق نشوید؛ اما یقینا افزایش قیمت دلار در ایران به منزله افزایش قیمت تجهیزاتی همچون میلگرد خواهد شد. وقتی پیریزی ساختمان انجام میشود، باید کاملا مطمئن باشید که ساختمان شما از استحکام کافی برخوردار است تا در زمان حادثه مقاومت کند. مقدار کربن و دیگر مواد شیمیایی مورد استفاده در این گریدها، متفاوت است و همین امر سبب تفاوت در استحکام آنها میگردد. این محصولات بر اساس استانداردهای ایران، در قطر 8 میلیمتر تا قطر 40 میلیمتر تولید میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید