کاهش قیمت میلگرد با خرید از نزدیکترین کارخانه – جهان نيوز

مجموعه مرکزآهن فعالیت خود را به صورت حرفه ای از سال 1387 آغاز نموده و هم اکنون آماده خدمت رسانی به شما همراهان در جهت تامین انواع آهن آلات اعم از قیمت میلگرد، انواع ورق، قیمت تیرآهن از کارخانجات مختلف می باشد. کاربرد میلگرد راستا جهت افزایش مقاومت بتن در ساخت ستون ها، پی و فنداسیون ساختمان مورد استفاده قرار گرفته می شود. میلگرد کلاس A-1 : این نوع میلگرد از نظر شکل ظاهری صاف است و دارای مقاومت تسلیم 2300 سانتی متر مربع با مقاومت کششی 3800 بر سانتی متر مربع می باشد.

به دلیل شکل ظاهری که این محصول فولادی دارد جهت آرماتور بندی سازه مورد استفاده قرار گرفته می شوند. قسمت فوق اشاره ای کلی موارد کاربرد میلگرد در صنعت ساختمان سازی اشاره نمودیم، علاوه بر آنکه در ساخت و ساز خودرو و ماشین آلات سنگین نیز مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

بدیهی است قیمت میلگرد تأثیر مستقیم بر روی هزینۀ کل ساخت و ساز تأثیرگذار خواهد بود. میلگرد کلاس A-3 : میلگرد آجدار با مقاومت تسلیم 4 هزار سانتی متر مربع و مقاومت کششی 6 هزار بر سانتی متر مربع می باشد. میلگرد کلاس A-2 : میلگرد آجدار با مقاومت تسلیم 3 هزار سانتی متر مربع و مقاومت کششی 5 هزار بر سانتی متر مربع است.

به صورت کلی محصولات فولادی در برابر مقدار فشار ها تا یک حد معین تحمل دارند و در صورتی که میزان فشار از این حد بگذرد، محصول فولادی تغییر شکل می دهد این میزان در انواع فولاد آجدار و ساده متفاوت است. همانطور که از ابتدا بدان اشاره نمودیم، میلگردها متناسب با مصارف گوناگونی که می توانند داشته باشند با ضخامت متفاوت و شاخص های استاندارد معین تولید و در دسترس صنعت گران قرار گرفته می شود. بدیهی است قیمت میلگرد بر اساس موارد مهمی که در قسمت فوق بدان اشاره نمودیم، متفاوت از یکدیگر تعیین می گردد. در ادامۀ متن به موضوع مهم جنس فولاد و همچنین تفاوت ضخامت آنها می پردازیم.

0 دیدگاه دربارهٔ «کاهش قیمت میلگرد با خرید از نزدیکترین کارخانه – جهان نيوز»

دیدگاهتان را بنویسید